Uwaga kurs!

Paralio_Astros_Castle

Przeglądając internet w poszukiwaniu natchnienia na następny post, trafiłam na ciekawą propozycję – nauka języka greckiego w Grecji. Konkretnie w Paralio Astros na Peloponezie.
Pierwszy tydzień ma być dla początkujących, drugi dla bardziej zaawansowanych. Jest też możliwość uczestnictwa przez 10 dni.
Propozycja wydaje się ciekawa, nie jest to typowy kurs, nauka w przysłowiowych czterech ścianach i siedzenie „w klasie”, tylko najlepsza metoda jaka może być – nauka przez rozmowę z prawdziwymi grekami. W prawdziwej Grecji.
„Uczymy się od siebie nawzajem pod czujnym uchem lektorki oraz z pomocą naszych greckich gospodarzy. :) Nie zamykamy się w sali lekcyjnej by zakuwać gramatykę, ale wychodzimy w teren i uczymy się w praktyce rozmawiając z miejscowymi i ze sobą nawzajem” tak to reklamują na stronie i szczerze mówiąc, to do mnie przemawia – tydzień (albo dłużej) w Grecji, okazja do odpoczynku a przy okazji nauka „mimochodem”. :)
Atrakcjami mają być wyjścia na miasto, na bazar i na zakupy, do tawerny, na plażę czy spacery, atrakcje sportowe albo wędrówki górskie.
Cena też jest atrakcyjna, bo 7 nocy za 870 zł to jak na Grecję fajna propozycja.

Podaję link dla zainteresowanych: Kurs greckiego na Peloponezie
Jest też wydarzenie na Facebooku: Kurs greckiego na Peloponezie – Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>